Skip links

O nás

9

,,Za oponou horray.gift“

Naše darčekové boxy sú precízne ručne vytvárané v centrále horray.gift v Košiciach. Milujeme získavať jedinečné produkty a naše darčekové kolekcie sú trvalo praktické, elegantné a nadčasové. Zameriavame sa na odstránenie práce a stresu z obdarovania, aby ste sa mohli sústrediť na oslavu okamihu s rodinou a priateľmi.

Naša stránka umožňuje zákazníkom vybrať si tematický hotový darček alebo vytvoriť perfektnú darčekovú krabičku na akúkoľvek príležitosť prostredníctvom našej vlastnej platformy Vyskladaj si svoj box. Či už sú to osobné alebo firemné, každý darček môže byť doplnený venovaním s vlastným textom alebo aj fotografiou.

Náš prístup k podnikaniu je zameraný na rešpektovanie klientov a udržiavanie priateľskej atmosféry, v ktorej bude pre vás radosť nakupovať. Zaviazali sme sa, že pre našich verných zákazníkov bude z našich produktov a služieb cenovo dostupná a každodenná možnosť a budeme budovať podnikanie, do ktorého vkladáme všetku silu a vášeň.

Ďakujeme, že ste súčasťou nášho príbehu – tím horray.gift

Spoznajte zakladateľa

Myšlienka založiť horray.gift vznikla v roku 2018 s jasným poslaním – urobiť z obdarovávania štýlovú a jednoduchú záležitosť a vytvárať silnejšie vzťahy prostredníctvom osobných darov.

Verím, že darčekom ukazujete blízkym ako veľmi vám na nich záleží. Ocenia, akú námahu si dáte na výber darčeka, ako je zabalený a akú emóciu v nich vyvolá. Nájsť dar, ktorý zahŕňa všetky tieto atribúty je mnohokrát nielen nákladné, ale aj časovo náročné. A práve preto sme tu my, aby sme vás cez pár klikov previedli možnosťami a nápadmi ako vyčarovať úsmev vašim blízkym.

Mojím poslaním je urobiť umenie darovania pohodlným, exkluzívnym a takmer bez námahy.

Nikola Horajová, zakladateľka

Poteš svojich blízkych ideálnym darčekom od horray.gift. Vyber si z ponuky alebo si vyskladaj svoj vlastný darček. Doplň ho personalizovaným venovaním s textom a fotografiou.