Skip links

Najčastejšie kladené otázky

Objednávky rozposielame po celej Slovenskej republike a Českej republike dvoma spôsobmi a to prepravnou spoločnosťou DPD prostredníctvom kuriéra a Zásielkovňou. O doručení Vašej zásielky budete informovaný formou SMS alebo mailom. Darčekový box by ste mali mať do 2 dní u vás doma. Konkrétne možnosti dopravy a cenník si prečítajte na stránke Doprava a platba.

V poslednom kroku objednávky si vyberiete možnosť platby. Viac sa dozviete na stránke Doprava a platba.

Zásielku odosielame najneskôr v nasledujúci pracovný deň po Vašej objednávke (či prijatí Vašej platby v prípade platby prevodom na účet). Na vami zvolenú adresu, teda darčekový box dorazí najneskôr do 2-3 pracovných dní po jej objednaní.

Samozrejme, radi Vás potešíme a prekvapíme obdarovaného darčekovým boxom priamo k nemu domov. Faktúru zasielame štandardne e-mailom, takže obavy mať nemusíte. Jednoducho vyplňte adresu obdarovaného v pokladni – v časti chcem odoslať na inú adresu. 

Ak si želáte doručiť darčekový box ku konkrétnemu dátumu, uveďte to prosím v poznámke pri vypĺňaní objednávky a my sa už o všetko postaráme.

Aktuálne nie je zriadené odberné miesto pre výdaj balíkov.

Áno, môžete. Jednoducho oddeľte hodvábny papier darčekového boxu a skontrolujte, či je obsah podľa vašich predstáv.

Sme tu, aby sme vám robili radosť. A preto ak nebudete s darčekovým boxom spokojný, napíšte nám na info@horraygift.sk a my sa vám o nápravu alebo vrátenie peňazí postaráme.

Áno, všetky darčekové boxy a samostatné produkty máme skladom. 

O nedostupných balíkoch alebo produktoch sa môžete informovať mailom info@horraygift.sk. Ak to bude možné, produkty pre vás radi znova naskladníme. 🙂

Nech sa páči, sme tu pre vás.  Kontaktné údaje nájdete tu