Najčastejšie kladené otázky

Aké sú možnosti dopravy?

Objednávky rozposielame po celej Slovenskej republike a Českej republike dvoma spôsobmi a to prepravnou spoločnosťou DPD prostredníctvom kuriéra a Zásielkovňou. O doručení vašej zásielky budete informovaný formou SMS alebo mailom. Darčekový box by ste mali mať do 2 dní u vás doma. Konkrétne možnosti dopravy a cenník si prečítajte na stránke Doprava a platba.

Ako prebieha platba?

V poslednom kroku objednávky si vyberiete možnosť platby. Viac sa dozviete na stránke Doprava a platba.

Ako dlho trvá dodanie?

Zásielku odosielame najneskôr v nasledujúci pracovný deň po vašej objednávke (či prijatí vašej platby v prípade platby prevodom na účet). Na vami zvolenú adresu, teda darčekoýá box dorazí najneskôr do 2-3 pracovných dní po jej objednaní

Môžem nechať odoslať darčekový box rovno tomu, komu ho darujem?

Samozrejme, radi vám potešíme a prekvapíme obdarovaného darčekovým boxom priamo neho. Faktúru zasielame štandardne e-mailom, takže obavy mať nemusíte. Jednoducho vyplňte adresu obdarovaného v pokladni – v časti chcem odoslať na inú adresu. 

Môžem nechať odoslať darček, aby prišiel v konkrétny deň?

Ak si želáte doručiť darčekový box ku konkrétnemu dátumu, uveďte to prosím v poznámke pri vypĺňaní objednávky a my sa už o všetko postaráme.

Môžem si darčekový box niekde vyzdvihnúť?

Aktuálne nie je zriadené odberné miesto pre výdaj balíkov.

Môžem sa pozrieť do darčekového boxu predtým ako ho poradujem?

Áno môžete. Jednoducho oddeľte hodvábny papier darčekového boxu a skontrolujte, či je obsah podľa vašich predstáv.

Čo keď sa mi darčekový box nebude páčiť?

Sme tu, aby sme vám robili radosť. A preto ak nebudete s darčekovým boxom spokojný, napíšte nám na info@horraygift.sk a my sa vám o nápravu alebo vrátenie peňazí postaráme.

Sú všetky ponúkané boxy skladom?

Áno, všetky darčekové boxy a samostatné produkty máme skladom. 

O nedostupných balíkoch alebo produktoch sa môžete informovať mailom info@horraygift.sk. Ak to bude možné, produkty pre vás radi znova naskladníme :).

Poradíte mi s darčekom?

Nech sa páči, sme tu pre vás.